اطلاعيه ها
 
پردیس بین الملل شماره 2 دانشگاه خوارزمی درکرج، در رشته های مختلف کارشناسی ارشد از طریق آزمون داخلی اختصاصی با نظارت سازمان سنجش برای اردیبهشت ماه سال جاری دانشجو می پذیرد. علاقمندان جهت ثبت نام می توانند تا تاریخ 17/2/92 به آدرس golestan.khu.ac.ir مراجعه نمایند. ضمناً تاریخ برگزاری آزمون ساعت 9 صبح روز پنج شنبه مورخ 19/2/92 در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی برگزار خواهد شد . کرج- انتهای خیابان شهید بهشتی، میدان دانشگاه دانشگاه خوارزمی
 
جهت مشاهده برنامه زمانی تشکیل کلاسهای پردیس دانشگاه خوارزمی اینجا را کلیک کنید
 
به آگاهي دانشگاهيان ارجمند مي رساند مراسم ديد و بازديد و تبريك و تهنيت سال جديد شمسي با حضور هيات رئيسه دانشگاه، مديران، استادان و كارمندان روز يکشنبه 18 فروردين سال 1392 از ساعت 9 الي10در محل رستوران آزاد در تهران و روز دوشنبه 19 فروردين سال1392 از ساعت9 الي10در سلف سرویس دانشکده ادبيات و علوم انسانی در کرج برگزار مي گردد. از عموم اساتيد و كارمندان محترم دعوت مي شود در اين محفل انس و الفت و ديد و بازديد شركت نمايند.
 
جهت تغییرات در کل زیر ساخت شبکه دانشگاه در روز سه شنبه مورخ 22/12/91 به مدت دو روز کلیه سرویسهای شبکه(سرویس ایمیل،اتوماسیون اداری،اتوماسیون تغذیه،فیش حقوقی،پرتال،سی وی اساتید،سیستم گلستان و....) اختلال و قطعی وجود خواهد داشت.
 
به اطلاع كليه پذيرفته شدگان آزمون پرديس دانشگاه مي رساند جهت ثبت نام لازم است از تاريخ 16/12/1391 لغايت 22/12/1391 جهت پذيرش غيرحضوري به آدرس golestan.tmu.ac.ir مراجعه نموده و ثبت نام غيرحضوري و پرداخت الكترونيكي شهريه خود را انجام دهند. همچنين لازم است پذيرفته شدگان جهت پذيرش حضوري از تاريخ 21/12/1391 لغايت 23/12/1391 به دانشگاه خوارزمي تهران مراجعه نمايند. راهنمايي هاي لازم جهت ثبت نام در صفحه اول سايت گلستان و صفحه پرديس دانشگاه موجود است.
 
جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان در آزمون پردیس دانشگاه خوارزمی اینجا را کلیک کنید
 
به اطلاع آن گروه از دانشجویان که به عنوان استعداد درخشان در سال 89 معرفی شده بودند می رساند که مبلغ تشویقی به حساب آنها واریز گردیده است. در غیر اینصورت هر چه سریعتر به امور دانشجویی آقای نوروزی مقدم مراجعه نمایید.